“Exclusive” – це мережа магазинів чоловічого та жіночого одягу, взуття та аксесуарів. У магазині можна знайти речі італійських та турецьких виробників. Окрім того, відбувається розробка власного брендового одягу нової торгової марки “Stefano Lompas”.

Красиве життя – це красиві думки. Тільки такі думки приходять, коли Ви завітали в магазин “Exclusive”. Стильний одяг та взуття, ексклюзивні аксесуари і ввічлива увага. Робити покупку тут зручно, легко та приємно. Удосконалювати тільки високу якість, виходячи за рамки можливого, втілювати, в життя мрії своїх клієнтів – це повсякденні завдання, які ставить пред собою “Exclusive”.

Обслуговування в магазині “Exclusive”, на самому високому рівні. Молодий та цілеспрямований колектив, завжди готовий розповісти клієнту про останні модні тенденції і допомогти створити неповторний образ і попрацювати над іміджем вцілому. Наш клієнт – це небайдужа нам людина, для якої ми всіма зусиллями намагаємось створити комфорт і приємну атмосферу, щоб оновлення гардеробу стало для Вас відпочинком! Потрапляючи сюди, відчуваєш – ось він, рідкісний момент радості “для себе”. На відміну від інших “Exclusive” створює не просто одяг і взуття, а цілі концептуальні образи в єдиному, неповторному стилі, як для жінок, так і для чоловіків. Колекції підібрані для вимогливих, успішних людей, які знають собі ціну, але не готові поступитися комфотру заради модних експерементів. Унікальність, смілвість, новаторство, насолода життям, досконалість і довговічність – ось основні цінності філософії магазину “Exclusive”. Насолоджуйтеся вибором і подаруйте собі гарний настрій в магазині “Exclusive”.

Exclusive CLASSIC MAN – магазин класичного чоловічого одягу, взуття та аксесуарів
Також у нашому асортименті широкий вибір чоловічого одягу, що включає все, що необхідно для того, щоб бути модно одягненим на роботі і в повсякденному житті.

Ми пропонуємо стильні костюми, а також відповідні сорочки і краватки для чоловіків, які звертають особливу увагу на свій зовнішній вигляд. Завдяки класичним кольорам, таким як чорний або темно-синій, костюми завжди виглядають сучасно та елегантно. Класичні речі – штани і сорочки лаконічного крою, зі стриманою простотою в кожній деталі – привертають увагу високою якістю матеріалів та пошиття.

Підкресліть свій унікальний стиль і яскраву індивідуальність з Exclusive CLASSIC MAN.

Exclusive OUTLET
Outlet (аутлет) від Exclusive – це магазин, де представлений одяг та взуття різних брендів минулих сезонів зі знижками 30-80%. Насправді слова “минулих сезонів” зовсім не означають, що це залишки одягу, звалені в купи, які можна бачити в кінці періоду розпродаж в торгових центрах.

В Exclusive OUTLET всі речі нові та красиві, єдиною відмінністю є те, що речі представлені з колекцій дизайнерів минулих сезонів. У нас можна купити речі, які завжди актуальні. А коштувати все буде на 30-80% дешевше!

Оutlet від Exclusive – це прекрасна можливість зробити вдалі покупки!